به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۵۹۵
تاريخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مهدی قویدل
لطفا از دیوار استادیوم بالا نروید!

بخاطر دارم در یکی مناظرات انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، شیخ حسن روحانی از محمدرضا شجریان به عنوان سفیر فرهنگی نام برد و در مقابل هم سعید جلیلی فی الفور از ظرفیت حاج محمود کریمی در تاثیرگذاری فرهنگی یاد کرد. یعنی سریعا گفت شجریان کیلویی چند؟ ما حاج محمود داریم!

یکی از دلایل عدم موفقیت جماعتی که خود را حزب اللهی تصور می‌کنند در جذب عامه مردم، رفتارهایی از نوع سعید جلیلی است؛یعنی همیشه با مشت های گره کرده روی دوتا پا ایستاده‌اند و منتظرند خدایی نکرده چیزی فقط ناخوشایند ذهن و قلب عزیزشان باشد که بجهند سوی خیابان و شعار بدهند و جبهه بگیرند!

در کل هر چیزی را که خلاف میلشان باشد، خلاف دین و شرع می‌دانند، یهو به سرشان می‌زند و از دیوار سفارت انگلیس و عربستان بالا می‌روند، از هر خواننده که خوششان نیاید کنسرتشان را بهم می‌زنند و...

 در نمونه آخر هم لطف کردند و برای لغو مسابقه فوتبال ایران و کره در شب عاشورا به خیابان آمدند؛ چون ممکن است خدایی نکرده ایران گل بزند، ملت شادی کند و این یعنی هتک حرمت امام حسین! البته امیدواریم به همین اعتراض خیابانی قانع باشند و از دیوار استادیوم آزادی بالا نروند!


یکی نیست به اینها بگوید اگر همسر محترمتان حامله باشد و در شب عاشورا بزاید آیا شاد نمی‌شوید؟ این شادی یعنی هتک حرمت به عزاداری؟

اگرچه از این جماعت بعید نیست حتی به قیمت جان همسر خود هم شده وضع حمل را به تاخیر اندازند تا مبادا خدایی نکرده به زعم خودشان به دین لطمه بخورد!

     

Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: