به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۷۰۱
تاريخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
احتمال عدم حضور روحانی در مناظرات انتخاباتی!
خردادپرس: مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اظهار داشت: آقای رئیس جمهور باید بداند امروز وقت حساب و کتاب است وقت خطبه‌خوانی انتخاباتی نیست.

وی افزود: به اعتقاد من تناقضی که بین خطبه‌های رئیس جمهور و آنچه که در اجتماع وجود دارد موجب کاهش اعتماد مردم خواهد شد.

وی افزود: طبق یک قاعده نانوشته اگر کسی به حداقل‌ خطاها اقرار نکرد، کل دستاوردهای خود را از دست خواهد داد.

به گفته دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی مردم امروز منتظر گشایش‌هایی هستند که رئیس جمهور 4 سال قبل وعده داده بود که قرار است اتفاق بیفتد.

مجتبی شاکری تأکید کرد: امروز وزارتخانه‌های تخصصی دولت آمارهای گوناگونی ارائه می‌دهند؛ به عنوان مثال واردات بی‌رویه در دولت صورت گرفته که تولیدکنندگان را زمین‌گیر کرده است.

وی با تأکید بر اینکه طبق آمار 8 میلیون بیکار در جامعه وجود دارد، گفت: دستفروش‌های مترو و یا دستفروش‌های کنار خیابان نشان می‌دهند که وضعیت کار در جامعه چگونه است. بنابراین وضعیت آسیب‌های اجتماعی نیز قابل انکار نیست.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در همین زمینه توضیح داد: روزانه 100نفر معتاد می‌شوند و 8 نفر نیز به دلیل اعتیاد می‌میرند. ما طبق آمار، ماهانه 50 تن مواد مخدر در کشور کشف می‌کنیم که مصرف استفاده از مواد مخدر بیش از این است.

شاکری با ابراز تعجب از خطبه‌خوانی‌های رئیس جمهور و تکرار آنان گفت: نمی‌دانم چرا این خطبه‌خوانی‌های رئیس جمهور کم نمی‌شود. ایشان می‌گویند تورم تک‌رقمی است مگر می‌شود که تورم تک‌رقمی باشد و سودی که بانک‌ها از مردم می‌گیرند 28 درصد؟!

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی من به شما پیشنهاد می‌کنم که یک بار با رئیس کل بانک مرکزی بنشینید و صحبت‌های ایشان در رابطه با برجام بشنویم.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی اضافه کرد: گاهاً که پای صحبت آقای رئیس جمهور می‌نشینیم احساس می‌کنیم که جای مطالبه‌کننده و مطالبه‌گر عوض شده است و امروز با یک پدیده متناقض‌نما و پارادوکسیکال مواجه هستیم.

شاکری با بیان اینکه شنیده‌ایم قرار است به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا رئیس جمهور در زمان مناظره‌ها در سفر خارج از کشور باشد، گفت: به عنوان یک شهروند معمولی می‌گویم؛ اگر رئیس جمهور از مناظره‌ها فرار کند این توهین آشکار به ملت ایران است.
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: