به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۷۱۷
تاريخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نسخه تقلبی گلکسی S8 وارد بازار شد!
خردادپرس/ از مدت‌ها پیش با شنیدن اسم چین، ناخودآگاه واژه کپی هم در ذهن ما نقش می‌بندد. این موضوع در هر حوزه‌ای از تجارت که فکرش را بکنید صدق می‌کند، از خوراک و پوشاک و لوازم خانگی تا گوشی‌های همراه که یکی از تجارت‌های پر درآمد هستند. اما به نظر می‌رسد این بار چینی‌ها واقعا گل کاشته‌اند و حتی پیش از معرفی پرچم‌دار جدید سامسونگ، گلکسی S8 تقلبی را روانه بازار کرده‌اند.

چند روزی است که در فضای مجازی تصاویری از گلکسی S8، پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ سامسونگ را مشاهده می‌کنیم ، اما نسخه‌ای از این گوشی در واقعیت و در چین دیده شده است. البته علی‌رقم تمام شباهتی که این گوشی با رندرها و تصاویر منتشر شده تا الان دارد، احتمال می‌رود یک نمونه آزمایشی اولیه یا چیزی شبیه به آن بوده باشد. اما امروز منبعی دیگر تعدادی تصویر را از گلکسی S8 تقلبی را منتشر کرد و احتمالا به زودی به دست کاربران خواهد رسید.

این منبع خبری که در اصل صفحه‌ای در شبکه اجتماعی Weibo چین است، تصاویری را از دستگاه منتشر کرده که با جمله «Huaqiangbei مورد سو استفاده قرار گرفته» تگ شده اند. گوشی دیده شده در عکس‌ها شباهت بسیاری به تصاویر فاش شده از گلکسی S8 دارد اما تغییرات فیزیکی کمی دارد و همچنین یک نقص نرم افزاری کاملا مشهود؛ نرم افزار این گوشی برای صفحه نمایشی با ابعاد ۲:۱ بهینه نشده است.

Huaqiangbei منطقه‌ای در شن‌زن در چین است که به دلیل بازار لوازم الکترونیک و امکانات تولیدی‌اش مشهور شده، به عبارت دیگر این محل یک مرکز فعالیت برای سازندگان گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود و به نظر سامسونگ هم در این محل پیمان کار یا تعدادی کارگر دارد. طبق گزارشی که ذکر کردیم، گلکسی S8 یا حداقل بخشی از آن در این محله تولید و سر هم می‌شوند و احتمالا شرکت‌های دیگر (یا حتی خود کارمندان) تصمیم گرفته اند از این موقعیت برای ساخت گوشی‌های مشابه با آن چه از گلکسی S8 انتظار داشتیم، استفاده کنند.
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: