به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۷۲۹
تاريخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
واکنش یک مدیر دولتی به بیانیه‌های احمدی‌نژاد!
به گزارش خردادپرس، حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی توئیتر نسبت به بیانیه‌های اخیر احمدی‌نژاد واکنش نشان داد و مطالب زیر را نوشت:

* تاکنون ازسوی مسئول دولت پیشین سه بیانیه، چند سوال و یک کاندیدا صادرشده که جالب است در عالم سیاست هیچ فرد وقعی به این حضور مجازی نگذاشته است.

*  ظاهرا می‌خواهند "دوقطبی حضور" به "قطبی سازی بیانیه ای و حضور مجازی - جانشینی" تبدیل شود؛ لذا است که جامعه سیاسی در حال گذر از کنار آن به آرامی است.

* اصولگرایان پایدار می دانند کوچکترین سخنی در این رابطه، شراکت تاریخی شان در اقدامات دولت قبل را برای مردم زنده خواهدکرد؛ لذا سکوت بهترین روش است.

* اصلاح طلبان هم که سال‌های ٨٤-٩٢ را سال‌های سقوط کشور می دانند، در این زمینه بصورت پراکنده سخنانی گفته اند؛آنان هم حاضر به ورود به این بازی نیستند.

* دولت هم حاضر نیست ارزش خدمت رسانی به مردم را صرف پرداختن به آنانی کند که خسارات بیشمار هشت ساله‌شان به کشور در کوتاه مدت غیر قابل اصلاح است.

* یکی از نزدیکترین خساراتِ پیچیده آن هشت سال، اتلاف ٧-٨ میلیارد دلار ازدارایی های ملت در خلال سال‌های ٨٦-٨٩ نیویورک و لوگزامبورگ و بابک زنجانی است.
Bookmark and Share
نظرات کاربران
گفته اند : اقرارالعقلاء علی انفسهم جائز!
یا جناب ابوطالبی به عنوان معاون سیاسی دفتر رییس جمهور جزو "هیچ فردی در عالم سیاست" هستند ؛ چرا که به حضور مجازی مذکور وقعی نهاده اند!
یا این که دولت راستگویان برغم وقع نهادن معاون سیاسی دفتر رییس جمهورش ، ادعا می کند که در عالم سیاست هیچ فرد وقعی به این حضور مجازی نگذاشته است .
بقیه اش هم از قبیل : اصولگرایان پایدار سکوت را بهترین روش می دانند ؛ اصلاح طلبان حاضر به ورود به این بازی نیستند ؛ دولت حاضر نیست ارزش خدمت رسانی را صرف پرداختن به آنانی کند که ... ؛ بماند ؛ عاقلان دانند!
اگر دولت احمدی نژاد در این هشت سال همه اش خسارت بوده چرا اجازه دفاع ازخودش را با طرف مقابل در رسانه ملی داده نمی دهید
* نام:
ايميل:
* نظر: