به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۷۳۰
تاريخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سبد کالای قجری دولت برای طلاب و روحانیون! + عکس
جناب ربیعی که وزارتخانه ی مربوطه اش چنین بذلی کرده است و در سیما نیز با اعتماد به نفسی از جنس رئیسشان نوید داد که مددجویان چند بار می توانند با این واریزیِ سبد کالا، خرید کنند، بگوید آیا به زمان قجری محاسبه کرده است یا عقلانی که با ۳۰ هزار تومان یک خانوار چگونه می توانند اصلاً نیازهای ابتدائیش را برآورده کند چه به اینکه چند بار خرید کنند؟!
خردادپرس/ حجت الاسلام شفیعی کیا: روزهای اخیر به تمام روحانیان و طلاب حوزه پیامکی آمد به این محتوا: روحانی گرامی با پیگیری مرکز خدمات حوزه های علمیه سبد حمایتی نوروز به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ ریال (۳۰ هزار تومان) توسط وزارت تعاون به کارت یارانه شما واریز گردید.

به همین مناسبت باید چند سؤال از چند نفر داشته باشیم:

۱ - جناب ربیعی که وزارتخانه ی مربوطه اش چنین بذلی کرده است و در سیما نیز با اعتماد به نفسی از جنس رئیسشان نوید داد که مددجویان چند بار می توانند با این واریزیِ سبد کالا، خرید کنند، بگوید آیا به زمان قجری محاسبه کرده است یا عقلانی که با ۳۰ هزار تومان یک خانوار چگونه می توانند اصلاً نیازهای ابتدائیش را برآورده کند چه به اینکه چند بار خرید کنند؟! گویا این اهانت نیز از همان سیره ی عقلانی مذکور سرچشمه گرفته که دولت به جای روشن کردن سرنوشت سالانه ۴۵ هزار میلیارد تومان درآمد یارانه، که به تمام مردم افزوده نشده، چنین کارهای تحقیر آمیزی را انجام می دهد.

۲- امثال خاتمی و مصباحی مقدم و روحانی که خود در کسوت روحانیّت هستند و پرداخت انسانی یارانه را گداپروری نامیدند، بگویند چنین پول دادنی به طلّاب که مجازند فقط در چند فروشگاه با این مبلغ ناچیز کالا انتخاب کنند، گدا پروری  و اهانت است یا پرداخت محترمانه ی همگانی یارانه که دولت قبل اساس پاکش را پایه گذاشت؟!

۳- از آقایانی که مرتب از ناحق گرفتن یارانه توسط  ‏۷۰ درصد مردم می گویند و به جای حقوق های نجومی که قانونی هم شده، گرفتن یارانه را حرام می دانند، استفتاء می کنیم که: علی بر فرض عدم هزینه ی این پول در خرید ترقه و مواد محترقه، آیا طلاب محترم مجاز به تصرف این پول هستند یا آنرا باید مانند وجوهات برای ساخت بناهای مُعظم و باشکوه حوزه هزینه کنند؟!


#باید_روشن_شود
#یارانه_محترمانه
#سبد_کالا
#گدا_پروری
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: