به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۷۳۲
تاريخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بقایی آری، احمدی نژاد خیر؛
حتی اگر نهی برداشته شد، بقایی باید در صحنه انتخابات بماند!
برخی از جوانان حزب اللهی و حتی برخی از اصلاح طلبان مایلند به طیف احمدی نژادی ها بپیوندند لکن به دلیل حجم سیاه نمایی انجام شده علیه دکتر احمدی نژاد مردد هستند لکن برای پیوستن به حامیان جناب بقایی، معطل نخواهند ماند.
خردادپرس/کاووس رکوفیان: اگر همین فردا هم ناگهان مقام معظم رهبری، از پشت بلندگو قضیه توصیه برادرانه را مطرح کنند و  بفرمایند «آن توصیه برای آن شرایط بوده و امروز این برادر مومن، خود باید تصمیم بگیرد و از طرف بنده، منعی ندارد» در این صورت نیز، ترجیح بنده این است که آقای مهندس بقایی، همچنان کاندیدای جریان احمدی نژادی ها برای انتخابات 96 باشند زیرا:

الف- در آن صورت، این جریان از تکیه به یک فرد، خارج شده و قابلیت استمرار دارد.

ب- پتانسیل احمدی نژاد برای حرکت و تحول فرا ملی و فرا منطقه ای، باقی می ماند. به نظر من حتی اگر قرار باشد به فرض، احمدی نژاد در دولت بقایی، منصبی داشته باشد آن منصب وزارت خارجه است نه معاون اولی.

ج- رای آوری عنصری از جریان احمدی نژادی ها آن هم در دولت حسن روحانی، افسانه تقلب را از اذهان خواهد زدود.

د- همچنان که دکتر احمدی نژاد محبوبیت عمیقی در میان قشری از مردم دارد، متاسفانه به دلیل فضای وحشیانه تخریب و تحریف رسانه ای، نفرت عجیب و گسترده ای از ایشان در میان برخی از آحاد جامعه به چشم می آید که با بحث و منطق و استدلال، درمان نمی شود. حضور مجدد دکتر در منصب ریاست جمهوری، دو قطبی بین قشر عادی مردم هم ایجاد خواهد کرد.

و- برخی از جوانان حزب اللهی و حتی برخی از اصلاح طلبان مایلند به طیف احمدی نژادی ها بپیوندند لکن به دلیل حجم سیاه نمایی انجام شده علیه دکتر احمدی نژاد مردد هستند لکن برای پیوستن به حامیان جناب بقایی، معطل نخواهند ماند.

برداشت از کانال پیرآباد
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: