به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۷۴۵
تاريخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
کواکبیان:
لاریجانی حمایت خود را از شهردار تهران اعلام کرد!
نمانیده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مخالفت مجلس با تفحص از شهرداری تهران گفت: آقای لاریجانی دوست نداشت این تفحص رای بیاورد و با این کار حمایت خود را از شهردار اعلام کرد.
مصطفی کواکبیان در حاشیه جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) در جمع خبرنگاران درباره مخالفت مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران گفت: آقای لاریجانی دوست نداشت این تفحص رای بیاورد و نگذاشت من اخطار خود را در این رابطه مطرح کنم. ان‌شاء‌الله بعد از عید در یک نشست خبری اطلاعات بیشتری درباره املاک نجومی در اختیار دوستان خواهم گذاشت.

وی افزود:  آقای لاریجانی با این کار حمایت خود را از شهرداری اعلام کرد. مجلس سه ماه پیش می‌توانست در مورد املاک شهرداری رای گیری کند.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: یک تخفیف در یک ملک نجومی رقمش به اندازه یک فیش نجومی است، اما موضوع فیش‌های نجومی بسیار بزرگنمایی شد. در مورد شهرداری هم ابتدا گفتند چون پرونده قضایی دارد مجلس نباید ورود کند و چند بار رفت و آمد داشت تا نهایتا دوستان فکر کردند در وضعیت این چنینی بهتر می‌توانند نتیجه بگیرند که موفق هم شدند.

کواکبیان یادآور شد: البته مشکل اصلی مجلس نیست بلکه اعضای شورای شهر هستند که طبق قانون باید نظارت کافی بر عملکرد شهرداری انجام می‌دادند.
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: