به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۸۷۰
تاريخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
آغاز مناظره‌های انتخاباتی شبکه یک از امشب
با توجه به نزدیک شدن به دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران در ۲۹ اردیبهشت ۹۶، ویژه‌برنامه مناظره از امشب (۱۴ فروردین‌ماه) به صورت زنده راهی آنتن شبکه یک سیما می‌شود.
به گزارش خردادپرس به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، به گفته محسن رفیعی (تهیه‌کننده برنامه «مناظره») پخش این برنامه از دوشنبه ‌(۱۴ فروردین‌ماه) آغاز می‌شود و تا هفتم اردیبهشت، یعنی یک روز قبل از شروع تبلیغات رسمی نامزدهای ریاست جمهوری، ادامه خواهد داشت.

او با بیان اینکه اجرای این برنامه بر عهده مرتضی حیدری خواهد بود، اظهار کرد: برنامه «مناظره» هر شب حوالی ساعت ۲۰ و پیرامون موضوعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی روز پخش می‌شود و مدت هر برنامه ۳۵ دقیقه خواهد بود. همچنین مهمانان هر شب برنامه ترکیبی از حامیان و منتقدان دولت و صاحب‌نظران مختلف خواهند بود.

این تهیه‌کننده با اشاره به نخستین قسمت از برنامه «مناظره» که قرار است امشب راهی آنتن شود، گفت: در نخستین قسمت از برنامه مرتضی عزتی (کارشناس اقتصاد کلان و حامی دولت) و محمد کهن‌دل (کارشناس اقتصادی و منتقد دولت) به شبکه یک می‌آیند تا درباره اقتصاد پس از تحریم و سیاست‌های عبور از رکود مناظره کنند.

عملکرد اشتغال‌زایی دولت، رشد اقتصادی، عملکرد نظام بانکی، پزشک خانواده، آلودگی هوای کلان‌شهرها، شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی، مشکل ریزگردها، ازدواج جوانان، دستمزد کارگران، قاچاق، جرم سیاسی، وام خرید و ساخت مسکن، سرنوشت مسکن مهر و مسکن اجتماعی، خرید هواپیما، کم آبی و خشکسالی، مبارزه با فساد ، اعتیاد و طلاق، حاشیه‌نشینی، اصل ۴۴ و سرنوشت توزیع بنزین با کارت سوخت از جمله محورهای اصلی مناظره حامیان و منتقدان دولت در ویژه برنامه «مناظره» شبکه یک خواهد بود.

به گزارش ایسنا، ویژه‌برنامه انتخاباتی «مناظره» به تهیه‌کنندگی محسن رفیعی و اجرای مرتضی حیدری کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که از یکشنبه تا پنجشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۰ به مدت تقریبی ۳۵ دقیقه و به صورت زنده به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سه شنبه تا شنبه (۲۲ تا ۲۶ فروردین) انجام می‌شود. تبلیغات رسمی نامزدهای انتخاباتی نیز از هشتم تا ۲۷ اردیبهشت‌ ماه و پس از اعلام نامزدهای تایید شده از سوی شورای نگهبان خواهد بود.

قرار است دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران به طور همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه (۲۹ اردیبهشت‌ماه) برگزار شود.
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: