به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۹۰۳
تاريخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رستم قاسمی وزیر نفت دولت سابق:
هرکه گفت احمدی‌نژاد با آقا زاویه دارد، باید تو دهنش زد
به گزارش خردادپرس سردار رستم قاسمی، وزیر نفت دولت دهم كه برای سخنرانی در جمع حامیان جبهه مردمی نيروهای انقلاب اسلامی(جمنا) استان كرمانشاه حضور پیدا کرده بودند، پس از پایان جلسه كه برای استراحت به مهمانسرا می‌رفتند، در آنجا در ميان جمع محدودی از جوانان کرمانشاه مواجه شده اند که از وی سؤال كردند، آيا اینکه می‌گویند دکتر احمدی‌نژاد با حضرت آقا زاويه گرفته و ديگر گوش به فرمان رهبری نيست، صحت دارد؟

قاسمی در پاسخ به این سؤال گفت: هركس اين حرف را بزند بايد توی دهنش زد. من از نزديك با دكتر احمدی نژاد ارتباط داشته و دارم ايشان را همچنان ولايتی می‌دانم و ذره ای هم در تبعيت او از حضرت آقا شك ندارم.

وی افزود: همسر دكتر احمدی نژاد به همسر من گفته است كه آقای احمدی‌نژاد برای ارباب رجوع هايی كه مشكل مالی دارند و به درب منزل مراجعه می‌كنند از حقوق شخصی در دانشگاه كمك می‌كند و هيچ بودجه ای در اختيار او نيست.

قاسمی در ادامه اذعان داشت: واقعا ما كه به همراه خانواده، منزل ايشان می‌رويم از كوچكی منزل او خجالت می‌كشيم و برای اينكه در اين منزل صد متری به زحمت نيفتند سعی می‌كنيم كمتر به او سر بزنيم.

قاسمی به سؤال جوانی در خصوص اسفندیار رحیم‌مشائی و دخالت‌های او در امور وزيران، این‌چنین پاسخ دادند: بينی و بين الله در تمام طول وزارتم حتی يكبار آقای مشايی برای كاری به من زنگ نزد و هيچ درخواستی هم نفرستاد.

منبع: کانال جبهه مستضعفین
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: