به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۹۲۲
تاريخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سرقت طلا به بهانه کمک به مستمندان
سارقی که به بهانه کمک به مستنمدان 20 میلیون تومان طلاهای یک زن در اردبیل را سرقت کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. 
 
به گزارش میزان،برابر اعلام یكی از شهروندان به پلیس 110 در خصوص سرقت طلاجات در شهرك بعثت اردبیل، بلافاصله اكیپ انتظامی در محل حاضر می شود.
 
 خانمی با مراجعه به مامور انتظامی مدعی می شود در حال طی مسیر بودم كه یكدستگاه خودرو پرشیا مشكی به رانندگی فردی حدودأ 27 ساله جلویم را گرفت و اعلام کرد مقداری البسه دارم و برای كمك به نیازمند تحویل شما می دهم تا به مسجد بدهید. مرد جوان گفت می خواهم  برای همسرم طلا بخرم؛ شما طلاهای خود را به من نشان بدهید تا شكل و شماره آنها را نگاه كنم. 
 
بعد از نگاه كردن به طلاجات، آنها را داخل نایلون كه زیر آن پاره بوده انداخته و با لباسهای کهنه تحویلم داد. وقتی به منزل رسیدم مشاهده كردم كه طلاهایم به ارزش 20 میلیون تومان نیست و توسط راننده خودرو به سرقت رفته است. 
 
 پلیس اردبیل ضمن ارجاع موضوع به كارآگاهان آگاهی برای شناسایی و دستگیری متهم و بازگشت اموال مسروقه، به شهروندان عزیز توصیه کردهیچوقت فریب افراد غریبه ای را نخورید كه ممكن است با وانمود كردن به كمك به مستمندان، جمع كردن صندوقهای صدقات از منازل و مغازه ها (كارت شناسایی مأمور را رویت کنید)، دادن خوراكی به مغازه داران تحت عناوین نذری و ... با هدف بیهوش كردن و سرقت اموال، مراجعه به در منازل و درخواست ورود به منظور استفاده از سرویس بهداشتی و ... به شما مراجعه کنند. 
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: