به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۹۲۴
تاريخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رییسی هنوز کاندیدای قطعی جبهه پایداری نیست
به گزارش عصر ایران، نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: گذشته از این شور انتخابات و مشارکت حداکثری که مد نظر رهبری است و در شرایط فعلی برای جبهه پایداری بسیار اهمیت دارد بنابراین همان طور که قبلا دبیرکل جبهه اعلام کرد می کوشیم تا بعد از مناظرات به کاندیدای خاص خود برسیم.

پایداری با سازوکار عملکردی جمنا اختلاف نظر داشت نه با فلسفه وجودی آن

وی همچنین خاطرنشان کرد: سازوکار جمنا از ابتدا برای ما مساله بود نه این که جبهه پایداری جمنا را قبول نداشته باشد بلکه جبهه پایداری با سازوکار این تشکل اختلاف نظرهایی داشت که اختلاف نظر هم امری طبیعی است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در خصوص جمع بندی نهایی جبهه پایداری تاکید کرد: درست است که جبهه پایداری اعلام کرد که جمع بندی و ارزیابی را مستقل از جمنا صورت می دهد اما به احتمال بسیار قوی جبهه پایداری و جمنا در نهایت بعد از این که هر کدام ارزیابی های خود را داشتند ، به یک کاندید می رسند.

 رییسی هنوز کاندیدای نهایی و قطعی جبهه پایداری نیست

ابطحی در پاسخ به این سوال که با اعلام کاندیداتوری سید ابراهیم رییسی آیا دیگر گزینه ها نیز توسط جبهه پایداری مورد بررسی قرار می گیرد یا خیر می گوید: «آیت الله رییسی در زمان حاضر از کاندیداهای مورد حمایت و بررسی جبهه پایداری است که بعد از مناظره ها جمع بندی نهایی از میان کاندیداهای فعلی صورت می گیرد».

زاهدی، نیکزاد، رییسی و جلیلی از گزینه های مورد بررسی پایداری هستند

وی ادامه داد: «اعلام دقیق نکرده ایم اما در حال حاضر  کاندیدهایی برای جبهه پایداری مطرح است که بعد از مناظره های این افراد مورد ارزیابی قرار می گیرند به طور مثال آیت الله رییسی، جلیلی ، زاهدی و نیکزاد از گزینه های مورد بررسی ما هستند».

این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: من معتقدم درجریان اصولگرایی در نهایت همه و همه به وحدت می رسند.
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد:یکی از دغدغه های ما درباره دولت بعد در خصوص نوع ارتباط با مجلس است چرا که با توجه به آرایش سیاسی مجلس دهم امیدواریم این مجلس همه نوع همکاری را با دولت بعد داشته باشد.
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: