به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۹۲۶
تاريخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
یک تشکل دیگر در حمایت از بقایی اعلام موجودیت کرد
به گزارش دولت بهار، تشکل مردمی مهر فردا با صدور بیانیه ای ضمن اعلام موجودیت، از کاندیداتوری حمید بقایی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد. متن نخستین بیانیه تشکل مردمی مهر فردا به شهر زیر است:

کلام نخست؛

   تاریخ عزت بار حیات فرهنگی ملت ایران مشحون از صحنه های غرور آفرین، موفقیتها و پیروزی های یک تمدن اخلاقی در نیل به آرمانهای رفیع انسانیست.  در فراسوی فراز و نشیبهای تاریخی تنها ، جلوه های روشن امید،خودباوری و عزم به تغییر و پیشرفت از یک تمدن فاخر در حافظه جهانیان باقی می ماند.  فلذا از این رهگذر تاریخی، ملت ایران همواره ثابت کرده است که سربلند هر آزمون و انتخابی است.

ملت عزیز ایران؛

   امروز نیز گرچه کام مردم به واسطه برخی ناملایمات و دغدغه های اقتصادی تلخ است و رفتار متکبرانه دولت در مقابل مردم بر خلاف قهقهه های نامتعارف در مواجهه با اجنبی بر این زخم نمک پاشیده است، تجربه گواه آن است که سرزمین پاک رادمردان و زنان حقیقت طلب، آزادی جو و عدالت خواه، به مدد مجاهدتهای جوانان، زنان، مردان و احاد ایرانیان پاک نهاد، این بار نیز مظاهری از روح جمعی و ارمانخواهی ایرانی-اسلامی را جلوه گر خواهد نمود و شتابان تر از گذشته در مسیر سعادت خواهی برای خویشتن و ابنا بشر در کره خاکی گام خواهد برداشت.

ملت عزیز ایران؛

   ما بر این باوریم که انتخاب هوشمندانه شما در جمیع مقاطع به ویژه سالهای ٨٤ و ٨٨ و اعتمادتان به فرزند ملت، گواه ندای رسای مطالبه پیشرفت و عدالت در کارزارهای حساس است و امروز نیز مردی از جنس احمدی نژاد می تواند همراه و همدل با شما بر مشکلات فایق آید و انقلاب اسلامی را در ریل اصلی خویش به نقطه های روشن و امیدبخش نزدیک تر سازد.

   تشکل مردمی "مهر فردا" برآمده از بطن احساسات و دغدغه های پاک شما و متشکل از جمعی از جوانان رشد یافته در مکتبتان، با استعانت از خداوند متعال و دعای خیر مادران این سرزمین، ضمن حمایت از مشی انتخاباتی دکتر احمدی نژاد برای کمک به انتخاب جمهور ایرانیان، جهت حمایت از برادر ارزشی، توانمند شایسته و در یک کلام، انتخاب اصلح، جناب آقای بقایی در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اعلام موجودیت می نماید.

   در بیانیه های بعدی، مشی حرکت،برنامه های اجرایی و نحوه مشارکت آحاد جهت همیاری را اعلام خواهد نمود و باور راسخ بر آن داریم که خداوند متعال یاور مردم ایران و هدایت کننده قلوب است و در نهایت پیروز انتخابات شما ملت بزرگ و تاریخ ساز ایرانید.

به امید عزت و اعتلای ایران اسلامی و طول عمر مقام معظم رهبری در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج)

تشکل مردمی مهر فردا
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: