به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۹۳۰
تاريخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
حمله آخوند حامی قالیباف به احمدی‌نژاد؛
سیل خاطره‌گویی‌ها بعد از ثبت نام دکتر احمدی‌نژاد آغاز شد!
محمدرضا زائری در کانال خود با بیان خاطراتی از آیت‌الله مجتبی تهرانی به تخریب احمدی‌نژاد پرداخت و مدعی شد آیت‌الله مجتبی تهرانی گفته است احمدی‌نژاد در کشور فتنه‌ای خونین بپا می‌کند.
به گزارش خردادپرس محمدرضا زائری در کانال خود با بیان خاطراتی از آیت‌الله مجتبی تهرانی به تخریب احمدی‌نژاد پرداخت و مدعی شد آیت‌الله مجتبی تهرانی گفته است احمدی‌نژاد در کشور فتنه‌ای خونین بپا می‌کند. متن ادعای وی را در زیر بخوانید:

يكبار در محضر استاد بزرگوار و پير و مراد و مرشدمان مرحوم آيت الله حاج آقا مجتبى تهراني رضوان الله عليه نمي دانم به چه مناسبتي صحبت از آقاي احمدي نژاد شد كه به من فرمودند: تا حالا بارها تلاش كرده كه پيش من بيايد ولي من زير بار نرفته ام! بعد با قاطعيت و لحن خاصي ادامه دادند كه : تا زنده ام نخواهم گذاشت بيايد! عبارات تند ديگري هم داشتند كه چون گفتگوي من محضرشان خصوصي بود نمي دانم مي توانم بقيه اش را بنويسم يا نه. ولي به هر حال لحن و موضع ايشان اين قدر تند بود كه خيلي تعجب كردم، مخصوصا از اين جهت كه در آن سالها ( فكر مي كنم سال ٨٥ بود) هنوز ويژگي هاي شخصيتي آقاي احمدي نژاد و ابعاد گوناگون رفتارهاي او اين قدر واضح و آشكار نبود. مدتي بعد اين سخنان حضرت استاد را به يكي از اصحاب سرّ ايشان گفتم. آن بزرگوار (كه چون نمي دانم راضي به اين نقل هست يا نه اسمشان را نمي آورم) گفتند: اين كه چيزي نيست! من مدتها قبل از اين شلوغي ها و مشكلات سال ٨٨ خدمت حاج آقا صحبتي داشتم ، فرمودند(نقل به مضمون) كه: اين فرد در كشور فتنه اي خونين به پا خواهد كرد و همه را به جان هم خواهد انداخت! ايشان مي گفت: بعد از حوادث سال ٨٨ يكبار خدمت حاج آقا عرض كردم كه عجب پيش بيني شما درست درآمد و فلاني اين فتنه را درست كرد، حاج آقا نگاهي كردند و فرمودند: من اين را نگفتم كه! اين كه چيزي نيست! حالا مانده هنوز! (بقيه سخنان حاج آقا تلخ تر و نگران كننده است و نمي خواهم نقل كنم) و عجيب اين بود كه آن مرد الهي تا پايان حيات شريف خود عليرغم فشارهاي زياد براي ملاقات رييس سابق جمهوري با ايشان به هيچ وجه زير بار نرفتند و دقيقا او وقتي به ديدار حاج آقا آمد كه آن بزرگوار از دنيا رفته بود وادعاي"مگر سر جنازه ام بيايد!" صادق شد. اين روزها همه‌ش خدا خدا مي كنم كه پيش بيني حاج آقا درست درنيايد و خداوند كشور ايران و نظام اسلامي را از فتنه جديد حفظ كند. فتنه اي كه سالهاي اخير بارها در نوشته هاي خود از نگراني در باره آن گفته بودم، اما نكته آخر را نمي دانم بنويسم يا نه ؟!،...


(توضيح عكس: حضور محمود احمدي نژاد بر سر جنازه مطهر حضرت آيت الله حاج آقا مجتبى تهراني رضوان الله عليه)
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: