به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۹۳۱
تاريخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
خاطره‌ای از مدیر آقای قالیباف در مرکز فرهنگی سرچشمه:
توهین به امام خمینی(ره) در نشریه محمدرضا زائری و صحنه‌سازی با کوکتل مولوتوف!
وی با بیان اینکه همان زمان بی‌بی‌سی به حمایت از نشریه خانه پرداخت اضافه کرد: بعد از همه این ماجراها، ایشان یک بیانیه مشترک با آقای امیرفرشاد ابراهیمی (از اعضای حزب‌الله که پس از مدتی از کشور گریخت) به نام خانه روزنامه‌نگاران جوان و جبهه فرهنگی موعود منتشر کردند.
به گزارش خردادپرس، این روزها که حال و هوای انتخابات، خیلی‌ها را به یاد خاطره‌گویی انداخته، محمدرضا زائری از طلبه‌های حامی محمدباقر قالیباف نیز خاطراتی از آقا مجتبی تهرانی در مذمت دکتر احمدی‌نژاد به زبان آورده است. از همین رو وحید شاکری عضو سابق خانه روزنامه‌نگاران جوان نیز در گفت‌وگو با خردادپرس خاطره‌ای از محمدرضا زائری که مسئولیت خانه روزنامه‌نگاران جوان و مدیر مسئول نشریه خانه را در دهه 70 شمسی به عهده داشت بیان کرد.

وی گفت: در سال 1377 که هفته نامه «خانه» متعلق به خانه روزنامه‌نگاران جوان به مدیر مسئولی محمدرضا زائری بود، این نشریه مطلبی علیه امام خمینی(ره) منتشر کرد و از همین رو توقیف شد.

شاکری افزود: پس از توقیف نشریه، کار به جایی رسید که حزب‌الله و اقشار مذهبی در نماز جمعه علیه این اقدام تجمع کردند.

وی با بیان اینکه همان زمان بی‌بی‌سی به حمایت از نشریه خانه پرداخت اضافه کرد: بعد از همه این ماجراها، ایشان یک بیانیه مشترک با آقای امیرفرشاد ابراهیمی (ضدانقلاب فراری) به نام خانه روزنامه‌نگاران جوان و جبهه فرهنگی موعود منتشر کردند.

عضو سابق خانه روزنامه‌نگاران جوان تصریح کرد: همچنین در محافل حزب‌اللهی زمزمه شد، آقای زائری با همکاری آقای ابراهیمی یک صحنه سازی کردند و یک کوکتل مولوتوف در حیاط خانه روزنامه‌نگاران جوان منفجر کردند و مدعی شدند حزب‌اللهی‌ها این اقدام را انجام دادند در صورتی که اینگونه نبود.

وی در پایان افزود: ما هم خاطرات زیادی از ایشان داریم که به وقت مناسب بیان می‌کنیم.
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: