به‌روز شده در: ۱۴:۴۷ - ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
كدخبر: ۲۹۳۷
تاريخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
واکنش محمدرضا زائری به خاطره کوکتل مولوتف؛
زائری: اگر نگرانيد كه بقيه آن خاطره را منتشر كنم چنين قصدی ندارم
پس از انتشار خاطره ای در کانال خردادپرس درباره توهین به امام خمینی(ره) در نشریه محمدرضا زائری در دهه 70 و ماجرای صحنه سازی با کوکتل مولوتوف، وی در کانال خود به این موضوع واکنش نشان داد؛
به گزارش خردادپرس پس از انتشار خاطره ای در کانال خردادپرس درباره توهین به امام خمینی(ره) در نشریه محمدرضا زائری در دهه 70 و ماجرای صحنه سازی با کوکتل مولوتوف، وی در کانال خود به این موضوع واکنش نشان داد؛ گفتنی است خاطرات زیادی از ایشان داریم که اگر ایشان تمایل داشتند منتشر می کنیم؛ وی در کانال خود نوشت:

چرا تهمت و دروغ؟

انتشار خاطره اي كه از مرحوم آيت الله حاج آقا مجتبى تهراني در باره دكتر احمدي نژاد نقل كرده بودم بيش از آن كه فكر مي كردم بازتاب داشت و جماعت را بسيار به هم ريخت و آشفته كرد و معلوم شد خوب جايي دست گذاشته ايم و آدرس را درست داده ايم!

ابتدا خواستند در اصل موضوع تشكيك كنند و مدعي عدم صحت نقل شوند كه زورشان نرسيد وپس از آن طي روزهاي اخير به انواع و اقسام دروغ ها و تهمت ها و انتساب ها و افتراها مشغولند. از اين كه من به رهبر انقلاب اهانت كرده ام و حامي شورش عليه نظام بوده ام تا اين كه فلان جا كوكتل مولوتوف انداخته ام و از اين و آن ثروت و مكنت يافته ام!

خوب رفقاي كم طاقت و بي صبر، دروغ چرا ؟ اگر نگرانيد كه بقيه آن خاطره را منتشر كنم خيالتان آسوده باشد كه فعلا چنين قصدي ندارم. اما اگر در پي تخريب اين كمترين هستيد، در من ناچيز و روسياه اين همه ايراد و اشكال محسوس هست، چرا تهمت و دروغ به هم مي بافيد؟ آخر واقعا من ارزش آن را دارم كه آخرتتان را به خاطر من خراب كنيد؟ خوب شما كه هم وقت داريد و هم حوصله! همين صفحه اينستاگرام من را سر فرصت از اولين پست ها جستجو كنيد اين قدر سوژه براي تخريب پيدا خواهيد كرد كه ديگر نوبت به دروغ و تهمت نمي رسد!

ديگران هم اگر برايشان اهميت دارد و تكذيب لازم دارند همين جا صراحتا عرض مي كنم آنچه اين روزها به عناوين مختلف پخش كرده اند از خاطره اي كه در باره اميرفرشاد ابراهيمي نقل شده تا تهمت همفكري من با آشوبگران همه كاملا و سراپا دروغ است و البته بيش از اين ها را توقع دارم و از اين جماعت هيچ بعيد نمي دانم كه بدتر از اينها را بگويند و بنويسند!
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: